Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Piotr Wróblewski – dziennikarz Polskiego Radia Lublin – zachorował na raka gruczołowego płuc. Rozpoczęła się zbiórka funduszy na jego leczenie.

Rodzina, przyjaciele i współpracownicy dziennikarza proszą o pomoc w zorganizowaniu środków finansowych, dzięki którym redaktor Wróblewski zostanie poddany immunoterapii.

Piotr Wróblewski to wieloletni dziennikarz muzyczny Polskiego Radia Lublin, autor licznych audycji („Zawracanie gitar”, „Muzyczne podróże”), organizator rajdów rowerowych.

AKTUALIZACJA 13.08.2020 r. 

Szanowni Darczyńcy,
w ciągu 5 dni udało się zebrać ponad 62 tysiące złotych, ze zbiórek na immunoterapię onkologiczną Piotra Wróblewskiego. Włączyło się ponad 200 osób, w tym Rozgłośnia Polskiego Radia w Lublinie. Dziękujemy. Już wiemy, że Piotr dostanie potrzebny mu lek. Jeśli zadziała i nastąpi regres choroby, potrzebne będą kolejne dawki chemioimmunoterapii, na którą też będą potrzebne fundusze na kilka miesięcy. Prosimy o wsparcie Piotra, dziękujemy za już okazaną życzliwość.
Informujemy także, że Przyjaciele "Wróbla" z Kazimierza Dolnego organizują aukcję obrazów najsłynniejszych malarzy tej Kolonii Artystycznej, z której dochód będzie przeznaczony na leczenie Redaktora  Piotra Wróblewskiego. Aukcja odbędzie się w Jatkach Kazimierskich na Małym Rynku 22.08.2020 o godzinie 17.00. 

AKTUALIZACJA 27.09.2020 r. 

Szanowni Darczyńcy, Przyjaciele- dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Nieoceniona jest nie tylko pomoc finansowa, ale i organizacyjna .Piotr trafił w  najlepsze ręce prof. Elżbiety Starosławskiej z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej imienia św. Jana z Dukli, wcześniej prof. Pawła Krawczyka z Pracowni Immunologii i Genetyki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i wolontariuszy Fundacji Gwiazda Nadziei. Dziękujemy za bardzo fachową pomoc.
Piotr jest po trzeciej dawce chemioterapii i drugiej dawce immunoterapii podanych na oddziale onkologii klinicznej COZL w Lublinie. Jest słaby, ale dzięki staraniom lekarzy i woli wyzdrowienia czuje się ogólnie dobrze. Trzecia dawka immunoterapii i czwarte podanie chemioterapii jest planowane na 9 października. Czekamy na wyniki, które- mamy nadzieję -  pokażą czy możliwy jest regres choroby.
Wiemy jak wielu ludzi kibicuje naszym zmaganiom i  czeka na audycje Piotra Wróblewskiego w radiu.
Specjalne podziękowania chcemy przekazać naszym kolegom w Polskim Radiu Lublin, z którym oboje jesteśmy związani od 30 lat.  Wasze zainteresowanie i wsparcie jest wzruszające i budujące.


Marzena Lewandowska-Wróblewska i Piotr Wróblewski


MOŻESZ POMÓC


przekazując darowiznę na konto:

Fundacja "Gwiazda Nadziei"
ul. H. Dąbrowskiego 22; 40-032 Katowice


33 1940 1076 3045 2145 0001 0000
- z dopiskiem: "dla Piotra Wróblewskiego"
lub
przekazując 1% podatku dochodowego dopisując: dla Piotra Wróblewskiego

KRS Fundacji "Gwiazda Nadziei": 0000298237


Dla przelewów z zagranicy:
Kod IBAN: PL 33 1940 1076 3045 2145 0001 0000
Kod SWIFT: AGRIPLPR

Adres głównej siedziby banku:
Credit Agricole Polska S.A.
ul. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

 facebook_page_plugin