Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Historia Bogdana

Nazywam się Bogusław Turczyński, urodziłem się w 1960r. Jako młody chłopak, w wieku 22 lat, przeżyłem wypadek, ten dzień na zawsze zmienił moje życie, stałem się inwalidą. Przeżyłem ciężki w skutkach wypadek drogowy, zderzenia autobusu z motocyklem. W wyniku wypadku doznałem złamania kości łonowej, rozerwanie więzozrostu spojenia łonowego, złamanie kości udowej z przemieszczeniem, oraz szeregu trwałych uszkodzeń ciała w tym amputacji podudzia lewego. Ponadto wraz z czasem doszło u mnie do rozwinięcia zaawansowanych i licznych zmian wtórnych zwyrodnieniowo-wytwórczych zniekształcających kręgosłup i stawy biodrowe, skoliozy kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego, dyskopatii, zmian zwyrodnieniowo -wtórnych kikuta z cechami osteoporozy, nadciśnienia tętniczego i wielu innych dolegliwości. Podczas operacji, zakażono mnie  WZW typu B i C oraz gronkowcem złocistym. Wieloletnie oczekiwanie na terapie leczenia INTERFERONEM i RYBAWIRYNĄ nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, wyeliminowania z mojego organizmu groźnych wirusów. Leczenie zostało przerwane.

Los jednak nie poprzestał na tych nieszczęściach, które mnie dotknęły… dnia 05.03.2009r. w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, uległ spaleniu mój dom rodzinny. To zdarzenie znacznie pogorszyło moją i tak już trudną sytuację finansową-społeczną.

Ze względu na wciąż nasilające się objawy chorób, postępujące dolegliwości zdrowotne oraz brak możliwości podjęcia pracy zawodowej, w połączeniu  z wysokimi kosztami leczenia jak i ciągłej rehabilitacji, życie stało się dla mnie trudnym wyzwaniem.  Jedynym źródłem dochodu jakie posiadam jest renta. Brak możliwości podjęcia pracy zarobkowej oraz niska renta bardzo utrudniają, a często wręcz uniemożliwiają kontynuowanie rehabilitacji oraz spowalnianie rozwoju choroby.

Zwracam się do Państwa z apelem – z prośbą o pomoc . Proszę o wsparcie. Każda złotówka Waszej pomocy przyczyni się do zwiększenia moich możliwości kontynuowania leczenia.


MOŻESZ POMÓC


przekazując darowiznę na konto:

Fundacja "Gwiazda Nadziei"
ul. H. Dąbrowskiego 22; 40-032 Katowice


32 1940 1076 3045 2145 0003 0000
- z dopiskiem: dla Bogdana
lub
przekazując 1% podatku dochodowego dopisując: dla Bogdana

KRS Fundacji "Gwiazda Nadziei": 0000298237


Dla przelewów z zagranicy:
Kod IBAN: PL 32 1940 1076 3045 2145 0003 0000
Kod SWIFT: AGRIPLPR

Adres głównej siedziby banku:
Credit Agricole Polska S.A.
ul. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław