Historia Bogdana

Nazywam się Bogusław Turczyński, urodziłem się w 1960r. Jako młody chłopak, w wieku 22 lat, przeżyłem wypadek, ten dzień na zawsze zmienił moje życie, stałem się inwalidą. Przeżyłem ciężki w skutkach wypadek drogowy, zderzenia autobusu z motocyklem. W wyniku wypadku doznałem złamania kości łonowej, rozerwanie więzozrostu spojenia łonowego, złamanie kości udowej z przemieszczeniem, oraz szeregu trwałych uszkodzeń ciała w tym amputacji podudzia lewego. Ponadto wraz z czasem doszło u mnie do rozwinięcia zaawansowanych i licznych zmian wtórnych zwyrodnieniowo-wytwórczych zniekształcających kręgosłup i stawy biodrowe, skoliozy kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego, dyskopatii, zmian zwyrodnieniowo -wtórnych kikuta z cechami osteoporozy, nadciśnienia tętniczego i wielu innych dolegliwości. Podczas operacji, zakażono mnie  WZW typu B i C oraz gronkowcem złocistym. Wieloletnie oczekiwanie na terapie leczenia INTERFERONEM i RYBAWIRYNĄ nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, wyeliminowania z mojego organizmu groźnych wirusów. Leczenie zostało przerwane.

Los jednak nie poprzestał na tych nieszczęściach, które mnie dotknęły… dnia 05.03.2009r. w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, uległ spaleniu mój dom rodzinny. To zdarzenie znacznie pogorszyło moją i tak już trudną sytuację finansową-społeczną.

Ze względu na wciąż nasilające się objawy chorób, postępujące dolegliwości zdrowotne oraz brak możliwości podjęcia pracy zawodowej, w połączeniu  z wysokimi kosztami leczenia jak i ciągłej rehabilitacji, życie stało się dla mnie trudnym wyzwaniem.  Jedynym źródłem dochodu jakie posiadam jest renta. Brak możliwości podjęcia pracy zarobkowej oraz niska renta bardzo utrudniają, a często wręcz uniemożliwiają kontynuowanie rehabilitacji oraz spowalnianie rozwoju choroby.

Zwracam się do Państwa z apelem – z prośbą o pomoc . Proszę o wsparcie. Każda złotówka Waszej pomocy przyczyni się do zwiększenia moich możliwości kontynuowania leczenia.


MOŻESZ POMÓC


przekazując darowiznę na konto:

Fundacja "Gwiazda Nadziei"
ul. H. Dąbrowskiego 22; 40-032 Katowice


32 1940 1076 3045 2145 0003 0000
- z dopiskiem: dla Bogdana
lub
przekazując 1,5% podatku dochodowego dopisując: dla Bogdana

KRS Fundacji "Gwiazda Nadziei": 0000298237


Dla przelewów z zagranicy:
Kod IBAN: PL 32 1940 1076 3045 2145 0003 0000
Kod SWIFT: AGRIPLPR

Adres głównej siedziby banku:
Credit Agricole Polska S.A.
ul. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław