Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Aktualności

28 lipca obchodzimy Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby, podstępnej i przebiegającej najczęściej bezobjawowo choroby.

Od 13 lat Fundacja Gwiazda Nadziei angażuje się w działania edukacyjne w zakresie WZW, organizuje akcje bezpłatnych badań, wspiera chorych w poszukiwaniu informacji na temat diagnostyki i możliwości leczenia. Obchody Światowego Dnia WZW są kolejną okazją do edukowania na temat wirusów, które są odpowiedzialne za 70% przypadków nowotworu wątroby.

W przededniu Światowego Dnia 27 lipca 2020 r. o godz. 10:00 zapraszamy do śledzenia relacji z  konferencji prasowej  transmitowanej drogą on-line z Centrum Prasowego z Warszawy z udziałem wybitnych ekspertów Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego oraz zaproszonych gości. Temat spotkania: „Wirusy XXI – dlaczego tak trudno z nimi walczyć? Perspektywa pacjentów i klinicystów w walce z wirusami zapalenia wątroby:.

Drogą Facebooka promujemy grafiki kampanii Find The Missing Millions światowej organizacji World Hepatitis Alliance, przestrzegającej o groźnym hepatitis (pol. WZW).

Podobne grafiki będą się pojawiały na ekranach Dworcach PKP w 33. miastach Polski.

 28 lipca zapraszamy na transmisję spotkania on line Prezes Fundacji Gwiazda Nadziei z Dr. Łukaszem Durajskim w programie „Doktorek Radzi”.

 
Planowane działania realizowane są przez Fundację Gwiazda Nadziei pod patronatem Koalicji Hepatologicznej, przy współpracy z ekspertami Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego. 

Dzięki wsparciu sponsorów


MATERIAŁY DO POBRANIA: