Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Aktualności

ELIMINUJEMY HCV W POLSCE to cykl filmów stworzonych z udziałem znanych polskich ekspertów leczenia chorób zakaźnych.

W trzech odcinkach czołowi polscy eksperci wyjaśniają na czym polega plan eliminacji tej groźnej choroby ze społeczeństwa.CZEŚĆ I - Diagnostyka

W I filmie  Profesor Krzysztof Tomasiewicz z Kliniki Chorób Zakaźnych w Lublinie wyjaśnia na czym polega diagnostyka w kierunku wirusa zapalenia wątroby typu C (#WZWC), kto powinien wykonać test, kto jest w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem #HCV.

CZEŚĆ II - Objawy

W II filmie  Profesor Jerzy Jaroszewicz z Kliniki Chorób Zakaźnych w Bytomiu wyjaśnia jakie są objawy zakażenia wirusem #HCV,  jak przebiegają manifestacje pozawątrobowe tej choroby  oraz jakie są jej późne następstwa. Warto się testować, ponieważ wykrycie wczesne choroby = pełne wyleczenie.


 


 

CZEŚĆ III - Leczenie

W III filmie Profesor Robert Flisiak z Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii w Białymstoku przedstawia aktualne możliwości leczenia/wyleczenia zakażeń #HCV,  czy i kiedy jest szansa na eliminację choroby.

Plan eliminacji HCV zakłada zredukowanie ilości osób zakażonych wirusem HCV na świecie oraz poddanie ich terapii, pozwalającej pozbyć się wirusa na zawsze.