Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Aktualności

Gwiazda Nadziei otrzymała informacje o toczących się badaniach klinicznych nowych terapii w leczeniu marskości i nowotworu wątroby.

Poniżej prezentujemy źródła gdzie można znaleźć informacje na ten temat wraz z adresami placówek w Polsce, które prowadzą te badania. Postaraliśmy się o przetłumaczenie najważniejszych informacji na język polski.

W przypadku zainteresowania udziałem w badaniu klinicznym zachęcamy do kontaktu z placówką prowadzącą dany projekt.
Decyzja o udziale w badaniu klinicznym powinna być świadomą zgodą pacjenta, skonsultowaną z jego lekarzem prowadzącym.
Jesteśmy zdania, że eksperymenty medyczne nie powinny znajdować się wśród alternatywnych form leczenia, jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych chorych jest to jedyna szans na jakąkolwiek terapię, bądź terapię nowoczesną technologią.

Gwiazda Nadziei nie ustaje w działaniach aby nowoczesne terapie w leczeniu chorób wątroby stały się w Polsce standardem.
Image

A Study of Nivolumab in Combination With Ipilimumab in Participants With Advanced Hepatocellular Carcinoma (CheckMate 9DW)

Image

A Study of Nivolumab and Ipilimumab in Combination With Transarterial ChemoEmbolization (TACE) in Participants With Intermediate Stage Liver Cancer (CheckMate 74W)

Image

Study to Evaluate the Efficacy and Safety of CC-90001 in Participants With Non-alcoholic Steatohepatitis (NASH) and Liver Fibrosis